Apie PROJEKTĄ

Muzikos ir dainavimo mokymai mokytojams

Projektas skirtas bendrojo lavinimo ir muzikos mokyklų muzikos mokytojams, norintiems pagerinti savo kompetencijas ir įgūdžius kokybiškai ugdyti vaiko vokalinius gebėjimus, taip pat ir bendrojo lavinimo bei muzikos mokyklos mokiniams, ypač gyvenantiems kaimo vietovėse ir turintiems mažiau galimybių kokybiškam vokalo mokymuisi.

Šiuo projektu siekiama plėtoti inovatyvius vokalo mokymo įgūdžius bendrojo lavinimo ir muzikos mokyklų muzikos mokytojams, užtikrinant kokybišką vokalinį ugdymą ir jo prieinamumą mokytojams ir vaikams, nepriklausomai nuo jų gyvenamosios vietos. Jis bus vykdomas hibridiniu (gyvai ir nuotoliniu) būdu.

PROJEKTO VIEŠINIMAS

https://www.competition.lt/vocalteaching.lt/
https://www.facebook.com/vocalteaching.lt
https://propartners.lt/erasmus-projektas-inovatyvi-metodika-dainavimo-mokytojams/
https://www.lyramm.lt/veiklos-sritys/pedagogu-metodine-ir-kurybine-veikla/
https://www.orfeum.com/proyecto-ue/
https://www.orfeum.com
Facebook 
Plakatas
Skrajutė

 

Pagrindinės žinios

Dainavimo pamokos

Instrumentai

Praktinės užduotys

Teskamba moksleivių balsai!

Rolandas Aidukas, choro dirigentas ir dainavimo mokytojas

Mūsų MOKYTOJAI

Dainavimo mokytojai

Seminarus veda patyrę dainavimo mokytojai, turintys ilgametę patirtį su įvairaus amžiaus mokiniais. Seminaruose bus pristatoma ne tik teorinė medžiaga, bet ir atviros dainavimo pamokos. Savo siūlymus dėl lektorių ir seminarų vedėjų, siūlyti savo mokinius dalyvauti atvirose pamokose galite el. paštu rolandas.aidukas@gmail.com .

Būsime jums dėkingi už bet kokią iniciatyvą.

Aušra Liutkutė Povilaitienė

Dainininkė, operos solistė (sopranas), tarptautinių ir respublikinių konkursų, laureatė; Lietuvos muzikos ir teatro akademijos lektorė; Varėnos Jadvygos Čiurlionytės menų mokyklos mokytoja; studijos „Muzikos skveras“ mokytoja; VMN vokalo studijos „Nonetas“ vadovė.

2006-2012 kartu su dirigentu Egidijumi Kavecku įkūrė ir vadovavo bei dainavo vokaliniame ansamblyje „Balsai”, kuris pelnė ne vieną Tarptautinių konkursų laureato vardą. 2010-2012 buvo vokalinio ansamblio „Inmezzo” solistė. Nuo 2013 m. yra vyrų vokalinio ansamblio „Avanti Vilnius” vadovė. 2016 m. balandžio mėnesį ansamblis tapo „Sidabrinių balsų” II laipsnio diplomantais.

Daugiau >

Rolandas Aidukas

Lietuvos muzikos ir teatro akademijos docentas, choro dirigentas, Vilniaus muzikos mokyklos „Lyra“ mokytojas ekspertas, solinio ir chorinio dainavimo specializacijų kuratorius, Lietuvos muzikos mokytojų asociacijos tarybos narys, ERASMUS+ projekto „Inovatyvi metodika dainavimo mokytojams“ ekspertas.

Daugiau >

Eglė Juozapaitienė

Dainininkė (sopranas), Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto docentė, VDU Muzikos akademijos docentė, dainavimo dėstytoja, moterų vokalinio ansamblio „Eglė“ meno vadovė, Vytauto Juozapaičio edukacinio kultūros ir meno centro direktorė.

Daugiau >

Dmitrijus Afanasjevas

Operos solistas (baritonas), dainininkas, pedagogas. Vilniaus muzikos mokyklos „Lyra“ ir Vievio meno mokyklos solinio dainavimo mokytojas metodininkas. Vilniaus miesto savivaldybės muzikos mokytojų metodinio būrelio pirmininko pavaduotojas.
Gimė 1977 m. Vilniuje. Muzikinį kelią pradėjo Vilniaus muzikos mokykloje „Lyra“, kurioje vienas pirmųjų baigė solinio dainavimo programą (mokytojo Rolando Aiduko klasė).

Daugiau >

Artur Petraškevič

Operos solistas (tenoras), klasikinės ir populiariosios muzikos atlikėjas-dainininkas, pedagogas. Gimė 1995 m. gegužės 27 d. Vilniuje. Tarptautinių ir respublikinių konkursų laureatas.

Daugiau >

Deividas Staponkus

Operos solistas (baritonas), dainininkas, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos (LMTA) Muzikos fakulteto dekanas, Dainavimo katedros profesorius. D. Staponkus yra tarptautinių konkursų laureatas, nuo 2004 m. yra kviestinis LNOBT operos solistas.

Daugiau >